o nas
Przychodnie lekarskie ABC Family Med. w Sopocie
gabinet lekarski - Przychodnia Niepodległości
rejestracja - Przychodnia Niepodległości
rejestracja - Przychodnia Małopolska

WitamyNZOZ „A.B.C. FAMILY MED.” sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie jest firmą rodzinną  ze 100% polskim kapitałem prowadzącą działalność od 2001 roku.

Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej naszym pacjentom w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Zależy nam, aby nasza praca przyniosła Pacjentom wymierne korzyści.

Świadczymy usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej dla wszystkich osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz dla posiadaczy kart ASEKURACJA SP. Z O.O., MEDICA POLSKA SP. Z O.O., MEDICOVER SP. Z O.O., TU ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SA, jak również usługi odpłatne, specjalistyczne konsultacje i badania dla osób fizycznych i firm.

W ramach naszej placówki działają Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (specjaliści medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych oraz chorób dzieci), Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Endokrynologiczna, Poradnia Chorób Tarczycy, Poradnia Endokrynologiczna dla Dzieci, Poradnia Leczenia Nadciśnienia, Poradnia Neurologiczna, Gabinety Zabiegowe oraz Punkty Szczepień.
W zakresie badań laboratoryjnych współpracujemy ściśle z Laboratoriami INVICTA SP. Z O.O. Wykonujemy również badania USG i ECHO.

Od 2013 roku w Sopocie przy Al. Niepodległości 748 mieści się Centrum Zdrowia Psychicznego, w ramach którego pracują Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Psychologiczna, Psychiatryczny Oddział Dzienny dla Dorosłych oraz Zespół Leczenia Środowiskowego (Domowego). Przyjmują tam lekarze specjaliści psychiatrii, psycholodzy kliniczni i psychoterapeuci.

Ponadto świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy obejmujące lekarskie badania profilaktyczne (wstępne, okresowe i kontrolne) oraz nadzór profilaktyczny nad środowiskiem pracy.

W 2013 roku uzyskaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością PN-EN 9001:2009.
Obecnie posiadamy Certyfikat Zarządzania Jakością PN-EN 9001:2015. Cały czas pracujemy nad poprawą jakości naszych usług.

W 2011 roku  A.B.C. FAMILY MED. znalazło się na 9 miejscu w rankingu najlepszych Mikro Firm Rodzinnych województwa pomorskiego. Ranking został sporządzony przez NEWSWEEK Polska.

W naszych przychodniach pracują lekarze i pielęgniarki - specjaliści o dużym, długoletnim doświadczeniu zawodowym.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

News Flash

 • Oferta pracy

  Praca dla psychoterapeutów i lekarzy o specjalizacji z psychiatrii.

  czytaj>>>

   
 • Standard organizacyjny teleporady

  udzielanej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodni „A.B.C. FAMILY MED”

  Czytaj >>>....

   
 • Endokrynolog bez kolejki

  Zapraszamy na odpłatną wizytę do lekarza endokrynologa lek. med. Anny Florysiak, która przyjmuje w każdy piątek w naszej przychodni przy ul. Małopolskiej.

  Więcej informacji >>...

   
 • Badanie USG u dzieci

  W naszej przychodni na ul. Małopolskiej w każdy wtorek można wykonać badanie ultrasonograficzne u dzieci.
  Badanie wykonuje lek. Julia Zielonka-Benkowska.

  Zapraszamy do rejestracji...

   
 • Endokrynolog dziecięcy

  Istnieje możliwość rejestracji na odpłatne wizyty do naszych lekarzy endokrynologów dziecięcych:
  lek. Beata Sztangierska

  Rejestracja: 58 555 04 15, 58 555 04 16

  Czytaj dalej...

   

Deklaracja wyboru

Deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, położnej środowiskowo-rodzinnej obowiązująca od 15 czerwca 2014 r.

Link>>

Szybki kontakt






Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

logo tcpip www

Certyfikat ISO

logo iso2018

logo iso2018 

Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych

izzpdo

Wi Fi

Nasi pacjenici w trakcie oczekiwania do lekarzy w przychodniach, mogą korzystać bezpłatnie z dostepu do internetu przez WiFi.wifi-icon

Umowa NFZ

Zapraszamy wszystkich Pacjentów do naszych poradni w ramach umowy z NFZ,  ale również odpłatnie na dodatkowe terminy do wybranego lekarza.

 

Nasze telefony

Przychodnia Małopolska:
58 550 55 66, 58 550 66 55

Przychodnia Niepodległości:
58 555 04 15, 58 555 04 16