Regulamin rejestracji internetowej
Przychodnie lekarskie ABC Family Med. w Sopocie
gabinet lekarski - Przychodnia Niepodległości
rejestracja - Przychodnia Niepodległości
rejestracja - Przychodnia Małopolska

Regulamin Rejestracji Internetowej
w NZOZ „A.B.C. Family Med” Sp. z o.o.

 

 1. Rejestracja Internetowa jest możliwa dla wszystkich pacjentów, którzy dokonali wyboru lekarza pierwszego kontaktu (lekarza POZ) w Przychodniach Lekarskich NZOZ „A.B.C. Family Med.” sp. z o.o. w Sopocie.
 2. Logowanie się do systemu Rejestracja Internetowa następuje po wpisaniu numeru PESEL, a następnie po wpisaniu nazwiska pacjenta jako weryfikacji.
 3. Rejestracja dostępna jest do poradni lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) – dorośli i dzieci oraz Poradni Ginekologiczo - Położniczej – jedynie na własne nazwisko lub nazwisko osoby, której jest się przedstawicielem ustawowym.
 4. Przedstawiciele ustawowi dzieci mogą zarejestrować wizytę internetową dla chorych dzieci jedynie w godzinach przyjęć Poradni POZ przeznaczonych dla chorych dzieci, dzieci do szczepienia mogą być rejestrowane wyłącznie w godzinach pracy Punktu Szczepień - piątki, godz. 15.00-17.00.
 5. Zalogowanie się do Rejestracji Internetowej umożliwia zaplanowanie wizyty w przychodni, jej potwierdzenie lub odwołanie, przeglądanie zaplanowanych wizyt i dostępnych terminów.
 6. Nie ma możliwości zmiany pacjenta, którego wizyta została potwierdzona, na inną osobę ani poprzez Rejestrację Internetową ani bezpośrednio w Przychodni.
 7. Zarejestrowane wizyty poprzez Rejestrację Internetową nie gwarantuje odbycia wizyty bezpłatnej, jeżeli nie zostanie potwierdzone prawo do świadczeń opieki zdrowotnej w ramach NFZ w dniu wizyty.
 8. Rejestracja Internetowa dostępna jest najwcześniej od 30 dni do 24 godzin przed terminem wizyty.
 9. Przychodnie Lekarskie NZOZ „A.B.C. Family Med.” sp. z o.o. udostępniają do Rejestracji Internetowej ograniczoną liczbę wizyt do poszczególnych lekarzy i poradni.
 10. Potwierdzenie przez Przychodnię zaplanowanej wizyty jest automatyczne, o ile pacjent podał swój prawidłowy adres e-mail oraz wyraził zgodę na jego użycie w tym celu.
 11. Najpóźniej 24 godzin przed terminem wizyty na stronie Rejestracja Internetowa pacjent powinien potwierdzić jej termin, termin ten jest też najpóźniejszym dozwolonym terminem rezygnacji z wizyty.
 12. Pacjent, który nie zrezygnował z wizyty na stronie internetowej i nie przybył na wizytę do poradni, może zostać pozbawiony prawa Rejestracji Internetowej na miesiąc. Informację o tym otrzymuje mailem, o ile pacjent podał swój prawidłowy adres e-mail do kontaktów z Przychodnią.
 13. Zasady działania Rejestracji Internetowej podlegają przepisom prawa o ochronie danych osobowych oraz wewnętrznym procedurom polityki bezpieczeństwa, obowiązującym w Przychodniach Lekarskich NZOZ „A.B.C. Family Med.” sp. z o.o.
 14. Regulamin Rejestracji Internetowej dostępny jest na stronie internetowej przychodni.

 

News Flash

 • Oferta pracy

  Praca dla psychoterapeutów i lekarzy o specjalizacji z psychiatrii.

  czytaj>>>

   
 • Standard organizacyjny teleporady

  udzielanej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodni „A.B.C. FAMILY MED”

  Czytaj >>>....

   
 • Endokrynolog bez kolejki

  Zapraszamy na odpłatną wizytę do lekarza endokrynologa lek. med. Anny Florysiak, która przyjmuje w każdy piątek w naszej przychodni przy ul. Małopolskiej.

  Więcej informacji >>...

   
 • Badanie USG u dzieci

  W naszej przychodni na ul. Małopolskiej w każdy wtorek można wykonać badanie ultrasonograficzne u dzieci.
  Badanie wykonuje lek. Julia Zielonka-Benkowska.

  Zapraszamy do rejestracji...

   
 • Endokrynolog dziecięcy

  Istnieje możliwość rejestracji na odpłatne wizyty do naszych lekarzy endokrynologów dziecięcych:
  lek. Beata Sztangierska

  Rejestracja: 58 555 04 15, 58 555 04 16

  Czytaj dalej...

   

Deklaracja wyboru

Deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, położnej środowiskowo-rodzinnej obowiązująca od 15 czerwca 2014 r.

Link>>

Szybki kontakt


Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

logo tcpip www

Certyfikat ISO

logo iso2018

logo iso2018 

Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych

izzpdo

Wi Fi

Nasi pacjenici w trakcie oczekiwania do lekarzy w przychodniach, mogą korzystać bezpłatnie z dostepu do internetu przez WiFi.wifi-icon

Umowa NFZ

Zapraszamy wszystkich Pacjentów do naszych poradni w ramach umowy z NFZ,  ale również odpłatnie na dodatkowe terminy do wybranego lekarza.

 

Nasze telefony

Przychodnia Małopolska:
58 550 55 66, 58 550 66 55

Przychodnia Niepodległości:
58 555 04 15, 58 555 04 16